Ładowanie strony
MENU
start / OSIĄGNIĘCIA
serwis w tej chwili ogląda 16 osób
   | modyf: Ewelina Story 2016-01-29, 14:37 | 15600 odsłon
serwiszglossie
 

RELIGIA
       - Konkurs wiedzy o Janie Pawle II – szkoły ponadgimnazjalne 2012

I miejsce:  Justyna Hadała IIIE, Katarzyna Lewandowska IIID, Eliza Gleba IIIB
III miejsce: Agata Jodko IIB, Katarzyna Makulus IIB, Paulina Rewak IIB,

                - Diecezjalny Konkurs Plastyczno-Literacki „Błogosławiona Bolesława Lament”

III miejsce: Sabina Kowalczyk IIID

                - XVI Ogólnopolski Konkurs Biblijny (etap diecezjalny)

IV miejsce: Justyna Hadała IIIE

 

JĘZYK POLSKI
                - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski:

Małgorzata Janik IIIC laureatka III etapu, Elżbieta Połoch IIC i Paulina Bloch IIB – laureatki II etapu.

 

JĘZYK ANGIELSKI
                 - Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:

Jędrzej Chiliński IIIC – 96 miejsce, Michał Buszkiewicz – 98, Michał Sadowski – 198 w Polsce.

                - Konkurs j. angielskiego „Pokaż nam język”.

Kulas Jakub 6 miejsce, Karolina Dziełak 16 miejsce.

                - Oxford Plus:

Adrianna Bok – laureatka I stopnia, Jędrzej Chiliński – laureat I stopnia, Karolina Dziełak – laureatka IV stopnia. Laureaci I stopnia: Michał Buszkiewicz, Michał Sadowski, Barbara Kędzierska, Karolina Czerniak, Agata Frątczak.

                - Konkurs j. angielskiego „Pokaż nam język” (Gdańsk):

Michał Sadowski – 6 miejsce, Karolina Czerniak – 8 miejsce.

 

JĘZYK FRANCUSKI
                - Konkurs Marathon-Photo:

Damian Linkowski IIB i Martyna Szamreto IIE – II miejsce

w województwie.

 

FIZYKA I ASTRONOMIA
                - Olimpiada Fizyczna:

– udział Barbara Kędzierska

                - Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”:

– tytuł „Taona” uzyskała Barbara Kędzierska.

 

MATEMATYKA
                - Pomorski  Konkurs Matematyczno-Fizyczny „Wygraj indeks” Michał Buszkiewicz – laureat

                - Konkurs „Kangur Matematyczny”:

- wyróżnienia: Barbara Kędzierska IA i Michał Buszkiewicz IIIA

                - X Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne:

I miejsce – Barbara Kędzierska IA,

II miejsce – Michał Buszkiewicz IIIA,

III miejsce – Oskar Rutkowski.

                - Matematyczne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Matematyka Innego Wymiaru”:

nagrody i wyróżnienia otrzymali:

W kat. I klas: Barbara Kędzierska i Piotr Kowalik

W kat. II klas: Jan Suchodolski

W kat. III klas: Oskar Rutkowski, Michał Buszkiewicz, Bartosz Zarucki.

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
                - Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

zawody okręgowe III miejsce Katarzyna Suchodolska.

                - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie „Demokratis”:

Katarzyna Suchodolska – laureatka, finaliści: Dagmara Kaczmarczyk, Jędrzej Chiliński, Teresa Zakrzewska, Jakub Kulas.

 

HISTORIA
                - Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie”

– Rafał Murawski – etap wojewódzki.

                - Olimpiada „Prawa człowieka”

– Rafał Murawski – etap wojewódzki

 

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE
                - Olimpiada „Obrony Cywilnej” – III miejsce zespołowo

                - Turniej Pożarniczy :Młodzież zapobiega pożarom” – II miejsce

                - Turniej Motoryzacyjny „Prawo jazdy 2012” – udział szkolny

 

 PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
                - XXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:

IV miejsce Michał Buszkiewicz w etapie okręgowym

                - VII Olimpiada Przedsiębiorczości:

Krzysztof Kudła zakwalifikował się do etapu okręgowego w Warszawie.

                - III edycja projektu „Kafeteria edukacyjna dla licealistów” Akademia Edukacji Menadżerskiej

– Barbara Kędzierska 15 miejsce w kraju.

                - II edycja Olimpiady z „Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową”:

- Marta Kierzkowska – 23 miejsce w kraju.

                - „Konkurs wiedzy o przedsiębiorczości” – udział

                - „Moja przedsiębiorcza firma” – udział

 

 

 

 

 

 

 

 

98,3 %

ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2020r.
W NASZYM LICEUM

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
Rada Rodziców
konto Rady Rodziców przy LO
Bank Spółdzielczy w Bartoszycach
56 8855 0004 2001 0235 9474 0001
CERTYFIKATY